Olimpiada Naţională de Chimie, Deva - 2003
Lista participanţilor pentru clasa a XI-a
Nr. crt. |
Numele şi prenumele |
Unitatea de învăţământ |
Judeţul |
Profesor pregătitor |
Profesor însoţitor |
1 |
Albu Paul |
Colegiul Naţional Elena Ghimba Birta |
Arad |
||
2 |
Albulescu Lucian |
Colegiul Naţional Gheorghe Lazăr |
Bucureşti |
||
3 |
Alexandru Mircea |
Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân |
Constanţa |
||
4 |
Andriciuc Radu Florin |
Colegiul Naţional Emil Racoviţă |
Iaşi |
||
5 |
Antal Laszlo |
Liceul Teoretic Marton Aron |
Harghita |
||
6 |
Aranciu Cătălin |
Colegiul Naţional Emanuil Gojdu |
Bihor |
||
7 |
Avram Andra Silvia |
Liceul Teoretic |
Olt |
||
8 |
Babii Oana |
Colegiul Naţional Mihai Eminescu |
Botoşani |
||
9 |
Bălan Simona Andreea |
Liceul Internaţional de Informatică Bucureşti |
Bucureşti |
||
10 |
Bande Onisim Dorian |
Colegiul Naţional TM Aiud |
Alba |
||
11 |
Boncilă Marius Daniel |
Liceul Teoretic |
Olt |
||
12 |
Bota Marian |
Colegiul Naţional Al. Papiu Ilarian |
Mureş |
||
13 |
Bucur Dana Ramona |
Colegiul Naţional Unirea |
Mureş |
||
14 |
Bucur Ştefan |
Colegiul Naţional Mihai Viteazu |
Bucureşti |
||
15 |
Cătană Dan Andrei |
Colegiul Naţional Gheorghe Şincai |
Bucureşti |
||
16 |
Ceauşu Adrian Nicolae |
Liceul Teoretic Traian Doda |
Caraş Severin |
||
17 |
Chincea Cristian Alin |
Liceul Teoretic Traian Lalescu |
Caraş Severin |
||
18 |
Chişcop Liviu |
Colegiul Naţional Gheorghe Roşca Codreanu |
Vaslui |
||
19 |
Ciocan Andrei |
Colegiul Naţional Mihai Viteazu |
Prahova |
||
20 |
Copil Remus Bogdan |
Liceul Internaţional de Informatică |
Bucureşti |
||
21 |
Costache Marius Cristian |
Colegiul Naţional Nicolae Bălcescu |
Brăila |
||
22 |
Dan Anca |
Colegiul Naţional Decebal |
Hunedoara |
||
23 |
Dima Vanessa Diana |
Colegiul Naţional Vlaicu Vodă |
Argeş |
||
24 |
Done Nicolae |
Colegiul Naţional B.P. Haşdeu |
Buzău |
||
25 |
Duduţa Mihai |
Colegiul Naţional Ştefan cel Mare |
Suceava |
||
26 |
Dumitrescu Dan George |
Liceul Teoretic Grigore Moisil |
Bucureşti |
||
27 |
Dumitrescu Elena |
Colegiul Naţional Alexandru Ioan Cuza |
Vrancea |
||
28 |
Ene Alina Raluca |
Colegiul Naţional Fraţii Buzeşti |
Dolj |
||
29 |
Ene Iuliana Veronica |
Colegiul Naţional Mihai Viteazu |
Bucureşti |
||
30 |
Feier Florin Ciprian |
Grupul Şcolar Industrial |
Mureş |
||
31 |
Filip Adela Cosmina |
Colegiul Naţional Vasile Lucaciu |
Maramureş |
||
32 |
Florea Daniel |
Colegiul Naţional Gheorghe Şincai |
Bucureşti |
||
33 |
Gheorghe Mihai |
Colegiul Naţional Unirea |
Teleorman |
||
34 |
Gheorgheosu Elena Dorina |
Liceul Teoretic Gheorghe ŢiŢeica |
Mehedinţi |
||
35 |
Gherasim Valerica |
Colegiul Naţional Ştefan cel Mare |
Suceava |
||
36 |
Gyorgy Beata |
Liceul Teoretic Tamasi Aron |
Harghita |
||
37 |
Hegedus Andrea |
Liceul Teoretic Nagy Mozes |
Covasna |
||
38 |
Iacob Bogdan Cezar |
Colegiul Naţional Mihai Eminescu |
Botoşani |
||
39 |
Iarca Ana Maria |
Colegiul Naţional Vasile Alecsandri |
Galaţi |
||
40 |
Ionescu Dan |
Colegiul Naţional Vlaicu Vodă |
Argeş |
||
41 |
Irimia Cristina |
Colegiul Naţional Emil Racoviţă |
Iaşi |
||
42 |
Ispas Alexandru Florin |
Liceul Teoretic Gheorghe ŢiŢeica |
Mehedinţi |
||
43 |
Juravle Adriana |
Colegiul Naţional Gheorghe Vrânceanu |
Bacău |
||
44 |
Kiss Agneta Kristina |
Colegiul Naţional Decebal |
Hunedoara |
||
45 |
Laza Gheorghe Ovidiu |
Colegiul Naţional Câmpeni |
Alba |
||
46 |
Lixandru Ion |
Colegiul Naţional Constantin Carabela |
Dâmboviţa |
||
47 |
Luhovschi Cristian Mihai |
Colegiul Naţional Spiru Haret |
Bucureşti |
||
48 |
Luntraru Vlad Ionuţ |
Colegiul Naţional Mihai Viteazu |
Ialomiţa |
||
49 |
Mecea Diana |
Colegiul Naţional Fraţii Buzeşti |
Dolj |
||
50 |
Mihai Răzvan Eduard |
Colegiul Nicolae Grigorescu |
Prahova |
||
51 |
Mihalcea Florin |
Liceul Dimitrie Bolintineanu |
Bucureşti |
||
52 |
Mirică Codruţa Mihaela |
Colegiul Naţional Mihai Viteazu |
Ialomiţa |
||
53 |
Mirică Roxana Viorica |
Colegiul Naţional Vasile Alecsandri |
Galaţi |
||
54 |
Moldoveanu Elena |
Liceul Teoretic Grigore Moisil |
Tulcea |
||
55 |
Munteanu Alina Georgiana |
Colegiul Dobrogean Spiru C. Haret |
Tulcea |
||
56 |
Mureşan Ileana |
Colegiul Naţional Emil Racoviţă |
Cluj |
||
57 |
Neacşu Alina Elena |
Liceul Teoretic Matei Basarab |
Vâlcea |
||
58 |
Niculescu Bogdan |
Colegiul Naţional C.D. Loga |
Timiş |
||
59 |
Oarga Raluca |
Colegiul Naţional Dinicu Golescu |
Argeş |
||
60 |
Olteanu Alexandra Mihaela |
Colegiul Naţional Dr.Ioan Mesota |
Braşov |
||
61 |
Oroian Mircea Adrian |
Liceul De Informatică |
Suceava |
||
62 |
Paraschiv Bianca Maria |
Colegiul Naţional Alexandru Ioan Cuza |
Vrancea |
||
63 |
Pătraşcu Alexandra |
Colegiul Naţional Alexandru Lahovari |
Vâlcea |
||
64 |
Paul Andreea Maria |
Liceul Teoretic |
Sălaj |
||
65 |
Petcu Mihai Cătălin |
Colegiul Economic |
Călăraşi |
||
66 |
Popa Rareş |
Colegiul Naţional Gheorghe Murgoci |
Brăila |
||
67 |
Precupanu Laura Ioana |
Liceul Teoretic Mihail Eminescu |
Constanţa |
||
68 |
Preduş Floris Alin |
Colegiul Naţional Roman Vodă |
Neamţ |
||
69 |
Pristavu Tiberiu - Constantin |
Liceul Teoretic Mihail Sadoveanu |
Iaşi |
||
70 |
Pura Ana Maria |
Colegiul Naţional Andrei Mureşanu |
Cluj |
||
71 |
Rică Daiana - Elena |
Colegiul Naţional Ecaterina Teodoroiu |
Gorj |
||
72 |
Sandu Mihaela Ştefania |
Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza |
Teleorman |
||
73 |
Silaghi Alina Maria |
Colegiul Naţional Dr.Ioan Mesota |
Braşov |
||
74 |
Silion Ştefan |
Liceul Mihai Eminescu |
Iaşi |
||
75 |
Simon Sarosi Ildiko |
Liceul Teoretic Nagy Mozes |
Covasna |
||
76 |
Soare Oana Mihaela |
Colegiul Naţional N.Iorga |
Prahova |
||
77 |
Soponariu Laura |
Colegiul Naţional Roman Vodă |
Neamţ |
||
78 |
Surducan Mihai |
Colegiul Naţional Mihai Eminescu |
Satu Mare |
||
79 |
Takacs Constantin Nicolae |
Liceul Teoretic Simion Barnuţiu |
Sălaj |
||
80 |
Tutueanu Andreea Elena |
Liceul de Artă Ionel Perlea |
Ialomiţa |
||
81 |
Ungureanu Claudiu Cristinel |
Colegiul Naţional Mihai Viteazu |
Bucureşti |
||
82 |
Velian Alexandra |
Colegiul Naţional Sfântu Sava |
Bucureşti |